Internetové obchody NAKUPUJEM.cz :: www.www.monitory-lcd.cz :: info@baz.cz

LG W2600HP-BF

LG W2600HP-BF

LG W2600HP-BF - LCD monitor LG W2600HP-BF full-HD s technologií S-IPS

LCD monitor LG W2600HP-BF je vybaven zcela inovovanou 26" obrazovkou, která díky vylepšenému podsvícení s lepší chromatickou teplotou a novým barevným filtrům dosahuje barevného prostoru 115% NTSC. Barvy jsou pak více přirozené a to zejména v oblasti zelených a azurových složek obrazu. O co nejlepší podání černé se stará technologie DFC, která pomocí skalárního čipu vyhodnocuje úroveň nasycenosti obrazu světlými a tmavými tóny a dynamicky tomu přizpůsobuje výsledný kontrastní poměr. Ten pak dosahuje hodnoty 5000:1. Pokud uživatel potřebuje tento širokoúhlý monitor používat jako klasický, využije zcela jistě technické řešení ARC, které obraz přenastaví do formátu 4:3.

DFC (Digital Fine Contrast)
Světově nepokrokovější kontrastní poměr 5000:1
Možnosti využití dnešních monitorů se rozšiřují. Jejich primární použití již není omezeno jen na práci, ale jsou určené také pro zábavu. Stále více uživatelů sleduje na monitoru filmy, animace a také televizní vysílání. DFC technologie od LG nabízí uživatelům čistější, ostřejší a jasnější obraz, a to díky špičkovému kontrastnímu poměru 5000:1. DFC funguje v projekčním režimu "MOVIE MODE", který je optimalizován pro ten nejjasnější obraz a zvládá i pohyblivé obrázky s proměnlivou úrovní jasu.

Co je Digital Fine Contrast?
ACR (Auto Contents Recognition) : Analyzuje obsah obrazu a automaticky rozpoznává potřebu zvýšit kontrast
DCE (Digital Contrast Enhancer) : Zvyšuje kontrast obrazu
DCM (Digital Contrast Mapping) : Konečná optimalizace kontrastu ve výsledném digitálním obraze

Výčet technologií završuje funkce eZ zooming, pracující na principu změny rozlišení o jeden stupeň níž, pro uživatele, kteří se potřebují zorientovat ve velmi malém textu nebo pro ty, kteří mají potíže se zrakem.

FLATRON f Engine - První čip na světě vylepšující obraz pro LCD monitory s Fine Window

Využívá DAFI™ technologii s funkcí RCM (Real Color Management), která umožňuje na monitoru zobrazit nejživější a nejpřirozenější barvy jaké jsou na LCD vůbec možné. Dále obsahuje funkci ACE (Adaptive Color and Contrast Enhancement), která vylepšuje světlost a kontrast obrazu. Tato technologie je ideální pro sledování videa nebo prohlížení kvalitních fotografií.

Technologie S-IPS
Vynalezena v roce 1996 společnostmi NEC a Hitachi a kompletně odkoupena společností LG Electronics, která již několik let pokračuje v dalším vývoji. Jedná se o technologii typu obrazovky, která díky horizontálním polarizačním filtrům poskytuje vynikající obraz v exrémně širokém rozsahu pohledu. Úhel viditelnosti u těchto monitorů dosahuje až 178° v horizontálním i vertikálním směru při zachování vysoké barevné věrnosti. Na každý bod v LCD matrici připadají dva řídící tranzistory, což zaručuje dvojnásobně vyšší spolehlivost. Barevné spektrum je téměř dokonale vyvážené a jedinou nevýhodou tak zůstává vyšší cena oproti levným řešením TN+film. V současnosti je S-IPS technologie považována profesionály v oboru color managementu za tu nejdokonalejší.

Typ panelu: S-IPS
Wide Color Gamut 115%
Poměr stran: 16:10
Rozlišení: 1920 x 1200
Jas: 400 nits
Kontrast: DFC 5000:1
Doba odezvy: 5ms
Úhly pohledu: 178/178
Počet barev: 16.7 M

Další funkce:
DVI-D (HDCP), USB 2.0 (1 Up/4 Down)

Podstavec - náklonný, otočný, výškově nastavitelný
VESA 100x100
F-Engine
eZ-Zooming

Součást balení je VGA kabel, DVI-D kabel, USB kabel, zdrojový kabel


Rozměry:
Bez podstavce: 601.9 x 463.2 x 270.2 mm
S podstavcem: 601.9 x 563.2 x 270.2 mm

Tento produkt již není v naší nabídce a nelze jej zakoupit

 Zpět