:: lcd televize :: LG :: Samsung :: LG :: lcd televize :: lcd televize :: LG :: lcd televize :: LG :: lcd televize :: notebooky acer :: Internetové obchody NAKUPUJEM.cz
LCD monitory

LCD monitory

Nejširší nabídka LCD monitorů - pohodlný nákup se zárukou
Zázemí kamenné prodejny LG, Samsung, Acer, Philips, Asus, Benq
Jak nakupovat   FAQ   Splátky   Jak vybírat LCD monitor   Slovníček LCD   Srovnání a recenze LCD   Doprava   Záruka   Kontakt
Přihlásit : : Nový zákazník


Vyhledávání
 
 
 
 

Kategorie
  LCD monitory
LED monitory
LCD s TV tunerem
LED s TV tunerem
3D monitory
LCD úhlopříčka 17"
LCD úhlopříčka 19"
LCD úhlopříčka 20"
LCD úhlopříčka 22"
LCD úhlopříčka 23"
LCD úhlopříčka 24"
LCD úhlopříčka 26"
LCD úhlopříčka 30"
LCD úhlopříčka 32" a více
Příslušenství k LCD
Touchscreen LCD (dotykové)

 
 

Výrobci monitorů
  Acer
Acer


AOC
AOC


Asus
Asus


BenQ
BenQ


Dell
Dell


Eizo
Eizo


Fujitsu Siemens
Fujitsu Siemens


Hewlett Packard
Hewlett Packard


Hyundai
Hyundai


iiyama
iiyama


LG Electronics
LG Electronics


Nec
Nec


Ostatní
Ostatní


Philips
Philips


Prestigio
Prestigio


Samsung
Samsung


ViewSonic
ViewSonic


 
 

Nejtenčí LCD Acer S243HLbmii
 

Nejtenčí LCD Acer S243HLbmii

Je to nejtenčí 24" LCD monitor na trhu, který okamžitě přitáhne pozornost ke svému propracovanému designu - Acer S243HLbmii.

LCD Acer S243HLbmii se naprosto liší od stávajících představ o monitorech. Inovativní displej spojuje neobyčejně tenký profil (s tloušťkou necelých 15 mm) a stylový černý rámeček s nepřehlédnutelným stojanem tvaru L s povrchem z kartáčovaného kovu. Opěrná noha posunutá k jedné straně dodává monitoru skutečně nezaměnitelný vzhled. Její jedinečný tvar umožňuje uložit klávesnici pod monitor, a tak ušetřit vzácný prostor na pracovní ploše. Reproduktor je nenápadně umístěn ve stojanu a tím dodává displejům Acer řady S vzhled a funkčnost monitorů nejvyšší třídy.

Naprosto převratný monitor s nevídaným dynamickým kontrastním poměrem 8.000.000:1, který je optimalizovaný technologií Acer Adaptive Contrast Management, dosahuje úžasné kvality obrazu analyzováním a přizpůsobením obrazu po jednotlivých záběrech a optimalizací kontrastu prostřednictvím zlepšeného podání detailů a gradace ve velmi jasných nebo nedostatečně osvětlených scénách.

V souladu s pokračujícím úsilím nabídnout “zelenější“ výrobky, šetrnější k životnímu prostředí, vyvinula společnost Acer zcela novou řadu profesionálních EcoDisplejů. Acer S243HLbmii patří právě do této skupiny vzhledem k úsporné konstrukci, neobyčejně tenkému provedení a použití materiálů bez obsahu rtuti. LCD monitory Acer S243HLbmii navíc splňují požadavky politiky nulového počtu vadných pixelů, která představuje záruku kvality displeje.

Acer S243HLbmii využívá technologii bílých LED diod, které neobsahují nebezpečné látky, jako např. rtuť či halogenové plyny. Ve srovnání s běžnými CFFL displeji má S243HL nižší spotřebu energie až o 63 %. Nižší spotřeba přináší nejen velké úspory, ale současně šetří i přírodní zdroje. LED diody navíc zajišťují výjimečnou spolehlivost a velké úspory při vyšších výkonech. Ve skutečnosti umožňují reprodukovat větší barevný rozsah s vyšší sytostí: Výsledkem je neobyčejně realistický obraz, jaký nelze dosáhnout běžnými technologiemi.

LCD s úhlopříčkou 24" s plným vysokým rozlišením 1920x1080 zaručuje reprodukci nejnovějšího obsahu s vysokým rozlišením v ohromující kvalitě a je naprosto ideální pro nejmodernější hry, multimédia a aplikace pro zvýšení produktivity ve vysokém rozlišení. Monitor s poměrem stran 16:9 dokonale reprodukuje každý jednotlivý bit filmu a zajišťuje zobrazení bez černých pruhů u okrajů displeje, a tedy zabraňuje deformaci obrazu, která je způsobena jeho nekompatibilní velikostí. Dva integrované porty HDMI pro digitální připojení umožňují dosáhnout vynikajícího obrazu ve vysokém rozlišení a v současnosti nejlepší kvality nekomprimovaného videa.

(11.12.2009)
 
 

Akční ceny
 

 
 

Nepřehlédněte
 
Báječné ceny LG monitorů

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2021
MONITORY-LCD - Široká nabídka LCD monitorů za nízké ceny.
Internetové obchody - LCD monitory LG a LCD televize | sitemap.xml