:: lcd televize :: notebooky acer :: lcd televize :: LG :: Samsung :: lcd televize :: lcd televize :: lcd televize :: lcd televize :: LG :: lcd televize :: Internetové obchody NAKUPUJEM.cz
LCD monitory

LCD monitory

Nejširší nabídka LCD monitorů - pohodlný nákup se zárukou
Prodej na splátky LG, Samsung, Acer, Philips, Asus, Benq
Jak nakupovat   FAQ   Splátky   Jak vybírat LCD monitor   Slovníček LCD   Srovnání a recenze LCD   Doprava   Záruka   Kontakt
Přihlásit : : Nový zákazník


Vyhledávání
 
 
 
 

Kategorie
  LCD monitory
LED monitory
LCD s TV tunerem
LED s TV tunerem
3D monitory
LCD úhlopříčka 17"
LCD úhlopříčka 19"
LCD úhlopříčka 20"
LCD úhlopříčka 22"
LCD úhlopříčka 23"
LCD úhlopříčka 24"
LCD úhlopříčka 26"
LCD úhlopříčka 30"
LCD úhlopříčka 32" a více
Příslušenství k LCD
Touchscreen LCD (dotykové)

 
 

Výrobci monitorů
  Acer
Acer


AOC
AOC


Asus
Asus


BenQ
BenQ


Dell
Dell


Eizo
Eizo


Fujitsu Siemens
Fujitsu Siemens


Hewlett Packard
Hewlett Packard


Hyundai
Hyundai


iiyama
iiyama


LG Electronics
LG Electronics


Nec
Nec


Ostatní
Ostatní


Philips
Philips


Prestigio
Prestigio


Samsung
Samsung


ViewSonic
ViewSonic


 
 

LCD Samsung F2380
 

LCD Samsung F2380

Nový LCD monitor Samsung SyncMaster F2380 poskytuje obraz v profesionální kvalitě, který je příjemnější a jasnější než kdykoli předtím.

Specifikace
SyncMaster F2380
Nová technologie C-PVA
úhlopříčka: 23"
rozlišení: 1920x1080
jas: 300 cd/m2
kontrast: 150.000:1 (typ. 3000:1)

Široký úhel pohledu
Technologie zajištující široký úhel pohledu poskytuje precizní kvalitu barev a obrazu z jakéhokoli sledovacího úhlu a pokrývá celý sRGB barevný prostor.

Co je EPEAT GOLD?
EPEAT je systém, který pomáhá kupujícím s hodnocením, porovnáváním a výběrem produktů z oblasti počítačové techniky z hlediska všech aspektů jejich vlivu na životní prostředí, od samotné výroby až po jejich recyklaci.Monitory Samsung patří mezi špičkovou zelenou elektroniku, u níž je ekologický design, výroba a provoz tou nejvyšší prioritou. Certifikace EPEAT Gold byla získána v USA.

Fantasticky štíhlý, mimořádně stylový
Super tenký monitor, navržený k optimalizaci uživatelského výkonu. Pouhých 15 mm úzký okraj monitoru maximalizuje plochu obrazovky, jen 2,5mm hloubka monitoru minimalizuje odraz světla a štíhlá, polohovatelná nožka o rozměru 130 mm umožňuje přesné umístění obrazovky .

Zvolte si svůj oblíbený pohled
S pomocí funkce Color Effect získáte přístup k celé řadě fotografických efektů, které vám poskytnou větší obrazovou interakci. K dispozici jsou čtyři barevné efekty (škála šedé, zelená, aqua, sépie), které rozšiřují vaše možnosti a umožňují vám vybrat si pohled, který vyhovuje vaší náladě, a přizpůsobit si ho dle svých potřeb.

Klíč k pohodlí
Díky funkce volitelné klávesy budete mít vylepšení na dosah ruky. Díky tomu, že si můžete přiřadit svou oblíbenou funkci k volitelné klávese, budete mít pokročilou interakci obrazu k dispozici na dotek jediného tlačítka.

Magická rychlosti 8 ms
Díky technologii Samsung, která má na starost akceleraci doby odezvy, monitor podporuje rychlou dobu odezvy, což snižuje rozmazání obrazu.

Funkce HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection)
DVI poskytuje video ve velice vysokém rozlišení a v naprosto perfektní kvalitě. Můžete si tak vychutnat digitální obsah s rozhraním DVI (HDCP podporováno).

Funkce HDCP
(High-Bandwidth Digital Content Protection) Funkce inteligentního nastavení velikosti obrazu umožňuje přístup k vylepšenému obrazovému zážitku díky tomu, že obsah, který je ve standardní velikosti, zobrazí na širokoúhlé obrazovce v jeho správné velikosti. Tím je eliminováno zkreslení a roztažení obrazu, což vám umožní vychutnat si obrázky a videa v jejich původním formátu.
(04.09.2009)
 
 

Akční ceny
 

 
 

Nepřehlédněte
 
Báječné ceny LG monitorů

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2021
MONITORY-LCD - Široká nabídka LCD monitorů za nízké ceny.
Internetové obchody - LCD monitory LG a LCD televize | sitemap.xml